Impreza integracyjna na swieta | catering | e-blogi.pl
_blog catering
Impreza integracyjna na swieta 2011-08-10

Przyjęcie Wigilijne dla pracowników


 


Boże Narodzenie to czas dla rodziny i przyjaciół, to radosne wspomnienia i możliwość popróbowania świątecznych potraw. To czas dla rodziny, przyjaciół ,znajomych. W obecnych czasach to również czas spotkań z współpracownikami, czas świątecznych bonusów i świątecznych imprez firmowych.


Wzorem zachodnich koncernów mających siedziby w naszym kraju nasi krajowi pracodawcy starają się umilić ten okres organizując przyjęcia i bankiety świąteczne. Imprezy organizowane sa nie tylko w dużych korporacjach jak i w małych firmach rodzinnych. Forma takiego przyjęcia może być zwykły podzieleniem się opłatkiem i wypiciem lampki szampana po okazały bankiet.


Organizując przyjęcie dla pracowników musimy zastanowić się co jest dla nich ważne. Pracownicy wykonują lepiej swoje zadania wiedząc, że pracodawca dba o nich. Poza finansowe sposoby motywowania pracowników, mogą również polegać na organizowaniu przyjęć, wyjazdów integracyjnych, przyjęć świątecznych. Ważne by nasz pracownik czuł że o niego dbamy. Dobra atmosfera w pracy i zadowolenie pracowników przekłada się na wyniki naszej firmy.
Organizując przyjęcie świąteczne nie zapomnijmy o poczęstunku dla naszego zespołu. Przyjęcie możemy o ile pozwalają na to warunki możemy zorganizować w siedzibie naszej firmy jak i w wynajętej restauracji, sali konferencyjnej, galerii, muzeum itp. zamawiając profesjonalny catering. Mamy szereg możliwości czy to w dużym mieście jak Kraków, Katowice ale i w mniejszych miejscowościach takich jak Skawina, Wieliczka, Niepołomice istnieje wiele sal które można wynająć na przyjęcie świąteczne.


Przy organizacji tego typu imprezy możemy sami zadbać o wystrój naszego party jak i wspomóc się jedną z setek firm cateringowych, które zadbają o całość wydarzenia.


Czasami warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy może wcale nie być to takie drogie jak nam się wydaje. Firma cateringowa zadba nie tylko dostarczanie potraw które sami wzbierzemy z ich menu ale zadba również o kwiaty, obsługę. Oczywiście organizując przyjęcie na kilka osób możemy przygotować wszystko sami jednak może w tym okresie lepiej zdać się na firmę cateringową. Mogą oni np. Tylko dostarczyć jedzenie a my sami zadbamy o odpowiednie dekoracje na przyjęcie.


Korzystając z usług firm cateringowych  otrzymamy, pełen serwis. Nie tylko firma zadba o dekoracje, jedzenie, ale i o zastawę, stoliki itp. dodatkowo posprzątają po całej impecie. Zadbają o upominki, paczki świąteczne itp. Organizując imprezę czy to samemu czy posiłkując się profesjonalną firmą cateringową nie zapomnijmy zaprosić wszystkich pracowników. W przeciwnym wypadku może mieć to odwrotny skutek do zamierzonego.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]